O mnie

Witam Cię na moim blogu! Jestem Karolina i mam zamiar pozostać tutaj dla siebie i przede wszystkim dla Ciebie na znacznie dłużej. Jestem osobą, która lubi poznawać nowych ludzi i traktuję ten blog, między innymi, właśnie, jako formę ułatwienia mi tego. Trzy lata temu przeprowadziłam się do innego kraju. By nie tracić kontaktu z osobami mieszkającymi w Polsce i nie tylko, powstała koncepcja utworzenia tego miejsca.  W sieci można poznać bardzo interesujących, ciekawych i kreatywnych ludzi. A ja mam swoistą potrzebę obcowania właśnie z takimi osobami. Blog powstał również by wyrażać swoją opinię a w ramach dialogu w komentarzach pod danym postem, by poznać opinię swoich czytelników. 


Jestem domowym kucharzem - amatorem. Uwielbiam spędzać czas w kuchni. Właściwie codziennie szukam czegoś nowego do ugotowania. W kuchni pracuję na tak zwane OKO. Nie posiadam receptur, wszystko przyprawiam - próbując i smakując. Tak powstają dania, które cieszą mojego partnera i mnie. Córka woli bardziej domową kuchnię - plus fish and chips w roli głównej :D 

Ponadto jak każda kobieta lubię kosmetyki i chętnie poznam oraz wymienię się doświadczeniami w tym temacie. Manicure hybrydowego stał się nieodłączną częścią mojego życia na wyspach. Natomiast makijaż kolorowy jest dla mnie czarną magią, ale staram się pogłębiać swoją wiedzę, choć ciągle uważam, że to moja pięta achillesowa.


Chciałabym przybliżyć Ci kilka informacji o mnie, które być może będą owocować podczas nawiązywania kontaktu między Nami. Jestem osobą dynamiczną i pełną życia. Siedzący tryb życia, czyli ten domatorski na dłuższą metę wywołuje u mnie stany depresyjne i po prostu nie służy mi. Nie potrafię odnaleźć się w zupełnej ciszy. Uwielbiam spędzać czasu na świeżym powietrzu, wykorzystując różne formy aktywności. Preferuje towarzystwo innych ludzi, aczkolwiek bywają dni, że wolę pozostać sam na sam ze sobą. Wtedy też korzystam z okazji i uciekam w głąb natury. Pochodzę z malowniczego miejsca na dolnym śląsku i uwierzcie mi, że tam z naturą każdy jest bardzo blisko. Jestem mamą pięciolatki, która wypełnia znaczną część mojego czasu, lecz nie całą. Poza rolą mamy jestem też kobietą, jestem Karoliną. Nie zatracam się w macierzyństwie na 200%. Potrafię znaleźć chwilę dla siebie i dla swojej pasji.

Nie jestem idealna. Uważam, że ideały tak właściwie nie istnieją. Jak każdy miewam wady, których jestem świadoma. Jedną z takich wad jest brak samodyscypliny i fakt, że bardzo szybko się zniechęcam, gdy coś nie idzie po mojej myśli. Każdego dnia staram się pracować nad sobą.

Myślę, że troszkę przybliżyłam Ci informacji na swój temat, jak i swoich preferencji. Z tego miejsca chciałabym zaprosić Cię do mojego świata - świata Simplliko. Możesz podążać za mnie również w dwóch aplikacjach - Facebook oraz Instargam. Z pewnością sprawi mi to wiele przyjemności i radości. Daj się poznać, zapraszam!

 


Komentarze

  1. Anonimowy9/06/2020

    Kibicuje Ci Karolina.
    Uściskaj Łucje :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Jestem bardzo wdzięczna za pozostawienie komentarza 😊

instagram @karellauk

Copyright © Simplliko